Autodrom İstanbul

21-yildiryy

İstanbul, Ankara ve İzmir tesislerinde faaliyetlerini sürdüren Autodrom, T.C Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış ilk ve tek sürüş teknikleri eğitim kompleksidir.

7’den 70’e herkesin öğretici ve eğlenceli zaman geçirebileceği Autodrom, sürüş teknikleri eğitim alanları, offroad parkuru, restaurant, toplantı salonları ve açık/kapalı aktivite alanlarından oluşmaktadır. Autodrom, haftanın 7 günü, firmaların tanıtım, test sürüşleri, seminer gibi etkinliklerine de ev sahipliği yapmaktadır.

Tuzla-Orhanlı’da 95.000 m2 arazi üzerine kurulu olan Autodrom, TEM yolu Sabiha Gökçen Havaalanı-Kurtköy çıkışına 4.5 km., E-5 Aydınlı-İçmeler çıkışına 6 km. ve İstanbul Park Pisti’ne de 5 km. uzaklıktadır.

E-5’den AUTODROM’a GELİŞ

E-5 ten Tuzla istikametine doğru giderken İçmeler-Aydınlı Orhanlı kavşağından “Aydınlı-Orhanlı” yönünü takip edin. Aydınlı girişindeki lambalı dönel kavşağı düz geçin, sağda Shell benzin istasyonu olan Deri Organize Sanayi Bölgesi kavşağına geleceksiniz.

Bu kavşağın sol tarafından Orhanlı istikametine devam edin. Yaklaşık 1 kilometre sonra sol tarafta AUTODROM tabelasını göreceksiniz.

TEM’den (E-6) AUTODROM’a GELİŞ

Kurtköy-Sabiha Gökçen kavşağını geçtikten yaklaşık 1 km sonra, Orhanlı çıkışından çıkın. Gişeleri geçtikten yaklaşık 400 metre sonra Kurtköy ayrımına girmeyip, 200 metre sonra ki 2. çıkıştan Orhanlı istikametinde ilerleyin.

Yaklaşık 3 km sonra Orhanlı merkeze ulaşacaksınız. Orhanlı merkezden sağa dönüp, ileride solda Petrol Ofisi Benzin İstasyonu-Sidoma Hotel’i geçtikten yaklaşık 500 metre kadar sonra sağ tarafta AUTODROM tabelasını göreceksiniz.